O firmie

Firma AWW Development Sp. zoo Sp. komandytowa jest prężnie rozwijającą się firmą rodzinną, która stawia na jakość i zadowolenie klienta. Jesteśmy firmą z polskim kapitałem działającą głównie na rynku poznańskim oraz w jego otoczeniu. Nasze początki sięgają 2013 roku a skala działalności to przede wszystkim domy jednorodzinne oraz budynki w zabudowie szeregowej i bliźniaczej.

Naszą misją jest zapewnienie komfortowych warunków mieszkaniowych dla naszych klientów poprzez tworzenie domów w uważnie wyselekcjonowanych przez nas okolicach tak, by do wartości mieszkania dodać pozytywny wpływ otoczenia oraz radość z tworzenia nowego Domu. Każdy dom zaprojektowany jest z niezwykłą starannością i wyobraźnią, tak aby zapewnić maksymalny komfort użytkowania dla przyszłych mieszkańców.

Aby zapewnić swoim klientom najlepszą jakość, wykonujemy budynki oparte na nowoczesnych technologiach z wykorzystaniem sprawdzonych i trwałych materiałów. Nasza wykwalifikowana kadra specjalistów jest nie tylko gwarantem wysokiego poziomu obsługi, ale także rzetelności oraz profesjonalnego świadczenia usług. Nad przebiegiem każdej inwestycji czuwa wykwalifikowana kadra specjalistów. 

 

Skontaktuj się z nami

507 571 000 biuro@home4you.com.pl